рожници машина

10 години производство искуство

за нас

добредојден

Botou Златен Интегритет Тркалаат формирање машина фабрика се наоѓа во "градот на кастинг калапи", уживајќи удобен и ефикасен превоз за да биде блиску до Тијанџин Порт, No.104 Национален Пат, бр.106 Национален Пат и Jingjiu Железничка.

Нашите технички сила е богата. Опремата за производство е напредна, откривање значи е завршена.

Прочитај повеќе
Прочитај повеќе